Ήττα ΑΡΗ στην Ν. Σμύρνη. Πέναλτι-μαρς δεν δόθηκε στους κίτρινους

Ήττα του ΑΡΗ απο τον Πανιώνιο με 1-0 πριν λίγο στην Ν Σμύρνη. Ο ΑΡΗΣ είχε τον έλεγχο του αγώνα στο μεγαλύτερο μέρος του αγώνα. Ο Πανιώνιος προσπάθησε με αντεπιθέσεις. Σκόραρε με μια κεφαλιά του Ντομίνγκες στο τέλος του Α' ημιχρόνου. Στο Β' ημίχρονο ο ΑΡΗΣ πίεσε  τον Πανιώνιο και έφτασε πολύ κοντά στην ισοφάριση. Στο 48' λεπτό ο Κομίνης αρνήθηκε να δώσει πέναλτυ μαρς στον ΑΡΗ σε ανατροπή του Γκαρσία απον Μπανανά.

Δείτε το πέναλτι σον Γκαρσία που δεν έδωσε ο Κομίνης

Πανιώνιος (Ζοσέ Ανιγκό): Κότνικ, Παπαγεωργίου, Μπανανά, Κούρντι, Κεϊτά, Κόρμπος (87' Οικονομίδης), Τσιλούλης (83' Σταυρόπουλος), Μασούρας, Σπιριντόνοβιτς (74' Μανθάτης), Ντομίνγκες, Ντουρμισάι
Άρης (Πάκο Ερέρα): Κουέστα, Τζανακάκης (56' Κωνσταντινίδης), Δεληζήσης, Μάβραϊ, Μενέντεθ, Μπάσα (46' Σόουζα), Σιώπης, Ματίγια (77΄Μαρτίνες), Γκάμα, Γκαρσία, Γιουνές.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: Γιώργος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
ΒΟΗΘΟΙ: Χρήστος Μπαλτάς (Αχαΐας), Ανδρέας Μεϊντάνας (Αχαΐας)
4ος: Γιώργος Τζοβάρας (Φθιώτιδας)
ΓΚΟΛ: 41' Ντομίνγκες
ΚΙΤΡΙΝΕΣ: 64' Μασούρας, 65΄Κεϊτά, 78' Κούρντι, 89' Μανθάτης/90'+3' Σόουζα