Εθελοντική αιμοδοσία της Ένωσης Ποντίων Ωραιοκάστρου και Φίλων την Κυριακή 4 Σεπτεμωρίου 2022
Πιστή στο ραντεβού της με τον εθελοντισμό η Ένωση Ποντίων Ωραιοκάστρου και Φίλων διοργανώνει αιμοδοσία την Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου 2022 στο Κονταξπούλειο Αθλητικό Κέντρο στην αίθουσα χορού του συλλόγου απο τις 9.00 -13.00 μμ.. Όπως αναφέρεται και στην ανακοίνωση της ΕΠΩΦ σε μέσο κοινωνικής δικτύωσης:
![👉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f449.png)
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
![🅰️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te2/1/16/1f170.png)
![🅱️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t63/1/16/1f171.png)
![🆎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t36/1/16/1f18e.png)
![🅾️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t97/1/16/1f17e.png)
Το ραντεβού είναι για την Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου 2022,....να είμαστε ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ!!!!